Beneo Audi R8 spyder čierna

Audi
čierne

Zavádzajúce informácie, Poškodený tovar , neodborna komunikácia

• , zakúpené v Elektrické autíčka

• Autičko bolo dodane v starej verzii, kvalitou 3 akosti! Iny to predavaju za 159 a ja za 199€ :-(

Nechal som sa oklamať! Nekvalitné, lacna verzia, radio už teraz pomaličky nefunkčné? Volant dodaný bez dierky na oske volantu, musel som sám prevrtat! :-( Rádio vypadava z plastu! Totalny smejd! Sklamany na 100%

• Dobre sa riadi
    • Ovladanie na bluetooth do dialky super
    • Navod po anglicky
    • Hlucnejsie auticko

Som spokojná s autíčkom. Neľutujem výber. Pekné, najvyššia rýchlosť autíčka je rýchla chôdza len tá hlučnosť musím sledovať či po ceste nejde auto. Malá je tiež spokojná a to je pre mňa hlavné.

Maximálna nosnosť
autá
Značka autíčka
Audi
čierne

Autíčko Audi R8 vyzerá absolútne realisticky s originálnymi detailmi, znakmi, funkčnými prednými a zadnými svetlami. Autíčko má širokú koženú sedačku vyšívanú kontrastnou niťou - vzor Daytona. Autíčko je taktiež vybavené svietiacími svetlami s originálnou optikou.

Pre malých hudobných nadšencov je k dispozícii USB SD prípojka pre MP3., pomocou ktorého sa jednoducho napáruje na mobilný telefón. Digitálny ukazovateľ stavu a nabitia batérií, pre bezpečnosť dieťaťa je na sedačke nastaviteľný bezpečnostný pás.   2 x 35W  motor, s náhonom oboch zadných kolies, 3 rýchlosťami vpred a 1 vzad, vďaka tejto výbave je vhodný aj pre jazdu v teréne .

Možnosť aj pre menšie deti – vďaka nastaveniu menšej rýchlosti!!!

Nevyžaduje okrem dobíjania a umývania inú údržbu.

Toto exkluzívne autíčko prinesie potešenie tak pre dieťa ako aj pre rodičov!

Balenie obsahuje Adaptér s indikátorom, neprebíja batériu + nabíjateľnú batériu.

Sedadlo: Jedno široké

Kožené sedadlo vyšívané s kockovým vzorom Daytona

• Hmotnosť: 22,0 kg.
  • Nosnosť: do 35 kg.
  • Rýchlosť : 3 - 6km/hod.

2,4 GHz dialkové ovládanie s párovaním na konkrétne autíčko - už žiadne rušenie signálu inými autíčkami

NÚDZOVÁ BRZDA NA DIALKOVOM OVLÁDANÍ - vypína všetky jazdné funkcie autíčka. Opätovné stlačenie núzdovej brzdy znova aktivuje jazdné funkcie. Táto novinka poskytuje maximálnu kontrolu rodiča nad vozidlom a bezpečné používanie.

Možnosť nastavenia rýchlosti jazdy na dialkovom ovládaní - inovované dialkové ovládanie umožňuje rýchlosť jazdy nastaviť rodičom aj počas jazdy.

Indikátor nastavenej rýchlosti na dialkovom ovládaní

Inovovaná riadiaca jednotka

Pomalý štart - už žiadne "cuknutie" pri rozjazde! Autíčko pomaly pridáva rýchlosť, až kým nedosiahne svoju nastavenú rýchlosť.

Párovanie dialkového ovládania priamo na konkrétne autíčko - umožňuje používať neobmedzený počet rovnakých autíčok v jednom priestore bez vzájomného rušenia signálu.

Odpružené nápravy

Predné, zadné svetlá

Mäkké EVA kolesá

Imitácia karbónu na zrkadlách

Otváravé dvere

• Unikátna funkcia: Prehrávanie hudby v autíčko cez USB, SD
  • Pohon: 2x35WMotor 12V, batéria 12V/7Ah.
  • Adapér : z 220V na 12V / 1000mA.
  • Nabíjannie: od 5 do 8 hodín
  • Dĺžka jazdy: 2 až 3 hodiny, záleží na hmotnosti a terénu
  • Veková kategória: 3 až 8 rokov
  • ROZMERY: 120 x 61 x 54 cm

Technické údaje

Hodnotenie 8

Užívateľská príručka

Poznámka:

Hračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky bezpečnostné normy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode C

2zákazníci neodporúčajú produkt

Zavádzajúce informácie, Poškodený tovar , neodborna komunikácia

• Dobre sa riadi
    • Ovladanie na bluetooth do dialky super
    • Navod po anglicky
    • Hlucnejsie auticko

• , zakúpené v Elektrické autíčka

Vyzera perfect, vela funkcii.