Mamido Elektrické autíčko Land Rapid Racer ružová

autá
ružové
S klaksónom

• , zakúpené v mamido

V tomto obchode som už objednala 2 elektrické motorky, elektrické auto, 2 bábiky a lietadielko pre vnúčatá. Úplne ma šokovalo každý raz super rýchle dodanie do 20 hodín od objednávky, využila som skvelé, takmer 30 % zľavy, doprava bola zadarmo, komunikácia s obchodom skvelá. Som nadmieru spokojná, vrelo každému odporúčam tento obchod.

Maximálna nosnosť
Typ vozidla
autá
ružové
S klaksónom

Elektrické auto dokáže jazdiť smerom dopredu aj dozadu na 3 rýchlosti vpred a 3 rýchlosti vzad, doprava, doľava. Autíčko je tiež vybavené diaľkovým ovládaním 2,4 GHz , pomocou ktorého môžete riadiť smer a bezpečnosť jazdy Vášho dieťaťa.

Elektrické autíčko Land Rapid Racer ľahko zvládne nerovné, spevnené aj nespevnené terény a mierne kopčeky s max. stúpaním 10%. Ďalej je autíčko vybavené predným a zadným LED osvetlením , bezpečnostnými pásmi, bočnými zrkadlami a zvukmi volantu či klaksónu. K autíčku je možné pripojiť kábel Mini Jack , ktorý je súčasťou balenia a púšťať tak MP3 súbory . Ďalej je možné pripojiť aj USB kábel.

Toto exkluzívne autíčko prinesie potešenie ako pre dieťa, tak aj pre rodičov. Elektrické autíčko veľkostne zodpovedá deťom od 1 do 3 rokov.

Diaľkové ovládanie:

• 3 stupňová regulácia rýchlosti
  • jazda vpred, vzad, vľavo, vpravo

Elektrické autíčko Land Rapid Racer vlastnosti:

• plynulý rozjazd
  • diaľkový ovládač 2.4GHz
  • 2 silné motory (30 W)
  • 2 batérie (6V 4,5AH)
  • zvuky na volante (melódie, klaksón)
  • bočné zrkadlá
  • 2 zadné tlmiče
  • jazda vpred aj vzad
  • otváracie dvere
  • predné LED svetlá
  • zadné LED svetlá
  • možnosť pripojenia MP3 (súčasťou kábel Mini Jack)
  • nastavenie hlasitosti
  • vstup USB
  • diaľkové ovládanie pre rodičov
  • bezpečnostné pásy
  • plastové kolesá

Technické parametre elektrického autíčka :

• nabíjačka: 12V/1000mA
  • batérie do diaľkového ovládania: 2 x AAA (nie sú súčasťou balenia)
  • výška prahu od zeme: 10 cm
  • vzdialenosť od konca sedadla k plynovému pedálu: 22 cm
  • doba nabíjania: 8–10 hod.
  • rýchlosť vozidla: 3 až 6 km/h
  • doba jazdy: 1–2 hod.
  • hmotnosť auta: 12 Kg
  • maximálna nosnosť: 30 kg
  • dĺžka: 91 cm
  • šírka: 60 cm
  • výška: 48 cm
  • rozmery kolies: 20 x 7 cm
  • rozmery sedadla: 30 x 16 cm (š,hl)
  • výška operadla: 22 cm
  • hmotnosť balenia: 14,5 kg