Najnovšie recenzie zo sekcie Elektrické vozidlá

Bestcar Elektrické autíčko Mercedes G63 AMG lak modrá

Bestcar Elektrické autíčko Mercedes G63 AMG lak modrá

Overený zákazník najlepsieauticka.sk Diana Timková

Pridané: 29. júla 2020

(naposledy upravené 29. júla 2020)

• krásne, realistické autíčko
  • jednoduché ovládanie - náš 4 ročný drobec s ním manévruje na centimetre presne
  • diaľkové ovládanie nadradenie ovládaniu dieťaťom
  • svietenie predných svetiel, prehrávanie hudby
  • zvuková signalizácia cúvania počas celého času cúvania
  • kvalitné odpružené kolesá, ktoré nehrkajú ani po betónovej ceste
  • prehrávanie krátkych hudobných songov
  • dobrá stabilita aj pri nerovnom teréne
  • slušná výdrž batérie
  • výsuvné kovové madlo v zadnej časti slúžiace na prenášanie autíčka
  • bezpečnostný pás ide iba cez nožičky dieťaťa
  • dosť slabé uchytenie sedadla
  • otváranie dverí autíčka je tažké a aj dospelý s tým má čo robiť, dieťa si ich samo otvoriť nedokáže (snáď sa to časom vybehá)
  • BALENIE !!! 1.autíčko nám prišlo so značne poškodeným celým predkom ... v krabici bolo temer voľne položené iba v bublinkovej fólii a dvoma malými kúskami asi 1 cm hrubého polystyrénu, čo absolútne netvoril žiaden tlmiaci efekt .... výrobca v tomto mohol vsadiť na bezpečnosť prepravy a určite sú na mieste tesnenia balenia ako majú TV a podobné krehké veci. Našťastie firma BABETKOVO.EU neostala nič dlžná svojim dobrým recenziám a nové autíčko nám doručili NA VLASTNÉ NÁKLADY a VLASTNOU DOPRAVOU, vďaka čomu sa oslava stihla a za čo im patrí naša VĎAKA
  • na autíčku trošku chýba nejaký odkladaní priestor - kufrík, alebo čosi podobné, kde by si drobec mohol schovať nejaké tie svoje poklady
  • nesvietia zadné svetlá, ale to považujeme iba za detail (po tých prvotných peripetiách)

Super motorka pre detičky.

• OK

Overený zákazník Tobiland.sk Overený zákazník

Pridané: 26. júla 2020

Zakúpený v Tobiland.sk

Moja vnučka chcela motorku akú má vnuk tak sme jej ju objednali k meninám . Výhoda je že táto motorka má tri kolesa a je stabilna

Megacar BM8 2 x 25 W 2x 6V 4.5Ah bielá

Megacar BM8 2 x 25 W 2x 6V 4.5Ah bielá

Overený zákazník autapredeti.sk Oto Halanda

Pridané: 24. júla 2020

(naposledy upravené 24. júla 2020)

Zakúpený v autapredeti.sk

Vidieť vnukovu radosť nad krásnym autíčkom je najkrajší okamih čo možete v živote preživať. Autíčko splnilo účel skveleho darčeka. Svieti, hrá pekné pesničky a moze ho obsluhovať aj dospely s diaľkovým ovládaním. Perfektne.

Kindermánia elektrické autíčko hasičské červená

Kindermánia elektrické autíčko hasičské červená

Overený zákazník Kindermánia Norbert Maňák

Pridané: 24. júla 2020

Zakúpený v Kindermánia

Nie je vädčšií zážitok, ako keď prekvapíte dieťa s hračkou po ktorej túži a každý den sa z nej potom teší

• super hracka pre deti aj dospelych

Elektrické autíčko Mercedes Zetros 2x60W koupeno a doma složeno, balení kompletní s návodem. Hned prošlo zatěžkávací zkouškou :-) jízda na baterií 2 hodiny, poté výměna protože mám další náhradní baterií a další jízda. Autíčko má kvalitní zpracování a synovci udělalo velkou radost, je to opravdu "velký náklaďák" :-)

Caretero REBEL TOYZ modrá

Caretero REBEL TOYZ modrá

Overený zákazník BUBOshop.sk karol

Pridané: 17. júla 2020

Zakúpený v BUBOshop.sk

motorka je super splna ocakavanie

Bestcar Elektrické autíčko start run biela

Bestcar Elektrické autíčko start run biela

Overený zákazník najlepsieauticka.sk Maja

Pridané: 8. júla 2020

Zakúpený v najlepsieauticka.sk

• Kvalita výrobku vôbec nezodpovedá cene
  • Výdrž batérie slabá, aj keď píšu žeby mala vydržať 1,5-2,5h nevydrží ani 1h

Reakcia obchodu najlepsieauticka.sk

Dobrý deň vážená pani, neviem kde ste čítali, že výdrž batérie je 1,5 až 2,5 hodiny, pretože my takýto parameter neuvádzame. Pretože je to nereálne, aby toľko vydržalo. Vaša recenzia nie je pravdivá a je zavádzajúca a poškodzuje naše dobré meno. Takýto údaj na výdrž batérie sme pre toto autíčko niky neuvádzali.

Cam štvorkolka Eco Torino 800W zelená

Cam štvorkolka Eco Torino 800W zelená

Overený zákazník Minibike-Shop.sk Miroslava

Pridané: 5. júla 2020

Zakúpený v Minibike-Shop.sk

• Štvorkolka je perfektná, pekná, spĺňa všetko čo bolo v popise, nemám čo vytknúť. Štvorkolku skontroloval a otestoval manžel, jazdu na nej zvláda už 4,5rocne dieťa vďaka obmedzovač rýchlosti. Zvláda jazdu po ceste ale aj v teréne, baterka ma dobrú výdrž. Kvalita zodpovedá cene.

• Super

Beneo New Ford Ranger wildtrak čierna

Overený zákazník Elektrické autíčka Overený zákazník

Pridané: 29. júna 2020

Zakúpený v Elektrické autíčka

Smutny prví zazitok po 20 min.jazdy začal dymit motor a prevodovka na zadnom kole prestala fungovat.Teraz riešim reklamaciu tak som zvedavy ako to dopadne.

• Super štvorkolka pre vnučika rychlo s naučil jazdit , hoc predtým mal elektrický motorku trojkolka. Dobré pneumatiky a zatiaľ dobrá výdrž batérie.
  • Slabšie plasty a ťažko sa prelína spiatočka pre dieťa dosť ťažko.

• Je to strasne makky plast neviem do kedy vydrzi

Bestcar Elektrické autíčko start run červená

Bestcar Elektrické autíčko start run červená

Overený zákazník najlepsieauticka.sk Lucka

Pridané: 22. júna 2020

Zakúpený v najlepsieauticka.sk

Autíčko je krásne. Veľmi ľahko ovládateľné. Svetlomety svietia výrazne. Sedadlá sú plastové a trochu tvrdšie. Klaksón trubi pomerne hlasno, počuť aj cez stenu. Autíčko jazdí aj po trávniku. Celkovo mali deti z autíčka veľkú radosť.

Joko Elektrická motorka BJX088 ružová

Joko Elektrická motorka BJX088 ružová

Overený zákazník Tvojsen-mido.sk Erika

Pridané: 21. júna 2020

Zakúpený v Tvojsen-mido.sk

Motorka je za tu cenu v pohode. Pekná ružová farba, pesničky, malý kufrík. Nevýhodou je slabší plast. Slabšie ťahá aj do mierneho kopca. Pedál na ktorom je plyn je zahnutý dohora - menšie deti majú problém dotlačat až na doraz. Dcérka má 3 roky a vie už tlačiť na pedál. 2rocne dieťa má problém. Ale sme spokojní za túto cenu. Ďakujem

Overený zákazník Tobiland.sk Etienne

Pridané: 16. júna 2020

Zakúpený v Tobiland.sk

• Pekný dizajn, stabilný na ceste. Zaujímavosťou je vybavenie ovládacieho panelu -hudobný panel s možnosťou pripojenia externých MP3 médii, slot pre kartu SD a USB zásuvka.
  • Sedadlo z plastu, málo odolné proti poškodeniu. Jeho uchytenie ku korpusu nedostatočné.

• Auto je super

Odporúčam, sme spokojní.