Najnovšie recenzie zo sekcie Elektrické vozidlá

• nedokonalé dokončenie

Tovar sa pred odoslaním nekontroluje. Neexistuje žiadna kontrola kvality. Vlastne som si kúpil odpadky.

Kindermánia elektrická motorka BJX 088 čierna

Kindermánia elektrická motorka BJX 088 čierna

Overený zákazník Kindermánia Overený zákazník

Pridané: 9. júna 2020

Zakúpený v Kindermánia

• velmi nepresný manuál a iba polsky a anglicky

výhoda

Beneo Mercedes Benz GTR Biela

Beneo Mercedes Benz GTR Biela

Overený zákazník Elektrické autíčka Štefan

Pridané: 8. júna 2020

Zakúpený v Elektrické autíčka

zodpovedá našim predstavám, škoda že sedadlo sa nedá posúvať. Vnuk má iba16 mesiacov a nedosiahne na pedál

Giga elektrická motorka MiniBike ružová

JBM elektrické autíčko Mercedes C63 AMG 2x35W červená

Overený zákazník JBmodel.sk - RC modely a hračky Overený zákazník

Pridané: 6. júna 2020

Zakúpený v JBmodel.sk - RC modely a hračky

• Malé otvory pre založenie sedadla, bolo potrebné ich zväčšit skrutkovačom

Auticko je uplna kopia origanalu, svieti, trubi, hraje...super hracka

Ramiz Elektrická štvorkolka Quad sport run 4x4 čierna

Ramiz Elektrická štvorkolka Quad sport run 4x4 čierna

Overený zákazník Kráľovstvoretrobicyklov Overený zákazník

Pridané: 5. júna 2020

Zakúpený v Kráľovstvoretrobicyklov

• Super vybava, dobre zastavena konstrukcia, mam 3 rocneho syna krasne ovlada.. Krasny dizajn a ful vybava..

Megacar BM11 2 x 25 W 2x 6V 4.5Ah elektrické autíčko biela

Megacar BM11 2 x 25 W 2x 6V 4.5Ah elektrické autíčko biela

Overený zákazník autapredeti.sk Danuskadanka

Pridané: 4. júna 2020

Zakúpený v autapredeti.sk

• Jednoduchá montáž

Autíčko splnilo predstavu. Je v pohode vhodné pre dieťa do 8 rokov. Dcéra má 6r a aj syn ktory má 10r sa do autíčka vpratal. :) Všetko svieti, húka aj hrá výborne. Autíčko má 3 rýchlosti dopredu a jednu dozadu. Batéria má tiež dobrú výdrž, ale kúpil som aj náhradnú, pretože pri 2 deťoch je to lepšie. Náhon na 4 kolesá je tiež odskúšaný a je to naozaj v teréne rozdiel, či ide autíčko len na zadný náhon alebo zaberajú všetky 4 kolesá. Celkovo maximálna spokojnosť. Za konečný výber tohoto autíčka vďačím aj personálu obchodu, kotý mi pri výbere poradil.

Elcars elektrická Štvorkolka pre dieťa modrá

Elcars elektrická Štvorkolka pre dieťa modrá

Overený zákazník Hrackarstvo.eu Overený zákazník

Pridané: 1. júna 2020

Zakúpený v Hrackarstvo.eu

• dlha vydrz baterky

• Cena,sila pri záťaži, dizajn, výdrž batérie, funkcie.
  • Super 5/5
  • Rýchlosť dodania
  • Dodanie (zaobchádzanie s balíkom,prasknutie plastu,ale ok)v budúcnosti kupujem osobne

Beneo Audi R8 spyder biela

Overený zákazník Elektrické autíčka Overený zákazník

Pridané: 31. mája 2020

• Pekná motorka
  • Príliš malá, veľkosť pre 1-1,5ročné dieťa nie ako je uvedené že do 4rokov

• Autíčko veľmi pekné a hlavne nepoškodené a rýchle doručenie. Návod s slovenskom jazyku. Faktúra zaslaná na e-mail

Bestcar Elektrické autíčko B 108 červená

Bestcar Elektrické autíčko B 108 červená

Overený zákazník najlepsieauticka.sk Robert

Pridané: 28. mája 2020

(naposledy upravené 28. mája 2020)

Zakúpený v najlepsieauticka.sk

• pekne vyzerá
  • slabé batérie

Na počiatku až prehraná starostlivosť o klienta. Po obdržaní zásielky som zistil že autíčko je v zadnej časti polámané, čo som zdokumentoval aj priloženými fotografiami. Autíčko sa muselo poškodiť cestou od výrobcu cez Poľsko až k predajcovi. Autíčko už prišlo ku , mne prebalené v inej škatuli lebo v nej bolo pribalené aj spustu použitých baliacich pások. Takže problém si mali medzi sebou riešiť jednotlivé prepravne články a zákazník mal dostať kvalitný nepoškodený tovar. Keďže „malému“ sa autíčko zapáčilo a nechcel som ho vracať, tak mi ponúkli zľavu na tie „polamaniny“, nechcel som sa naťahovať o výške zľavy, tak som poslal číslo účtu na ktorý mi majú poslať zľavu akú považujú za adekvátnu. Posledná komunikácia sa udiala 20.5.2020. Takže prv než by mi prišli nejaké peniaze ako zľava na cene prišlo hodnotenie obchodu, tak hodnotím.

• Auto ma výučbu anglickeho jazyka 2 rozpravky po anglicky asi 6 kratkych pesničiek v balení kabel s 3.5mm jack! Dcérke na prístrojovku pustím cez mobil videoklip ako sa teší to je úžastné.Volant je dve AA baterky má klaksón a na druhom tlačítku akceleráciu športového motora čiže keď dieťa na chodníku má pred sebou chodca krásne ho vytrúbi a ten zvuk pri prebiehaní super sranda! VRELO ODPORÚČAM

Megacar Bug 2 x 30 W 2x 6V 4.5Ah hnedá

• rádio
  • ovládanie na volante
  • 4x4
  • dve batérie
  • možnosť prepnúť iba na pohon zadných kolies alebo všetkých kolies
  • kolesá majú dobrý vzor a poskytujú trakciu aj na mokrej tráve v teréne
  • mäkké sedadlo
  • funkčné svetlá
  • otvácie dvere
  • v slovenskom návode chýba celá časť pripojenia prednej nápravy. Treba kombinovať slovenský návod s anglickým. V každom je niečo a v ani jednom nie je všetko
  • vždy po zapnutí sa nastaví hlasitosť na maximum
  • nastavenie sedadla je skôr virtuálna funkcia. Po chvíli sa aj tak dostane do polohy najviac vzadu
  • bezpečnostný pás je skôr na okrasu ako na bezpečnosť. My sme to riešili popruhom z tašky a tak sme vytvorili trojbodový pás
  • ovládanie na volante zruší zvolený mód rádia a prepne na pesničky. Takže fm rádio alebo bluetooth sa vždy preruší
  • málo odladacieho priestoru pre deti. Ak by to malo väčší kufor, bolo by to super.
  • Nabíjačka je jedno obrovské trafo... Nechcel by som aby mi to spadlo na nohu :D
  • zadný rám sa mi nepodarilo zacvaknúť úplne nadoraz
  • voľba rýchlosti na diaľkovom ovládaní je zvláštna. Sú tam tri diódy na tri rýchlosti. Ale rýchlosť indikujú rýchlosťou blikania všetkých troch diód. A prepínanie ide pomalá->stredná->rýchla->stredná->pomalá. trvalo dlho, kým som na toto prišiel

Napriek pomerne dlhému zoznamu nevýhod je to super autíčko do ktorého sa zmestia dve deti úplne bez problémov (samozrejme vrámci možností). Má veľmi dobrý výkon, ktorý postačí aj pre jazdu v teréne. Na rovných, spevnených povrchoch sa dá prepnúť iba na pohon zadných kolies. Tým by sa mal zvýšiť dojazd (nemám vyskúšané). Ovládanie pomocou diaľkového má veľmi dobrý dosah (maximálny som neskúšal). Ja som to skúšal asi na 60 metrov a aj to už má človek problém odhadnúť vzdialenosť auta od iných vecí. Skvelou vecou tohto auta je odpruženie, ktoré je nastaviteľné. Rádio má ovládanie na volante, ktoré prepína na nasledujúcu pesničku. Týmto gombíkom sa ale zruší napr. bluetooth alebo fm mód. Je to veľmi zvláštny spôsob ovládania. Okrem výkonu má toto auto aj celkom slušný dojazd. Zatiaľ sa nám nepodarilo zistiť maximum. Po dvore v kopcovitom teréne fungovalo asi dve hodiny a ešte nebolo vybité. Po asfalte sme prešli približne tri kilometre aj v kopcoch a to tiež nevybilo batérie úplne. (toto boli dva oddelené testy výdrže). Ak rozmýšľate nad kúpou autíčka vhodného do terénu, tak toto je skvelá voľba. Má to svoje nevýhody, ale ten výkon a výdrž to prevyšujú.

• pomerne ticha jazda vdaka gumenym kolesam
  • plynule rozbiehanie
  • uplne najvacsie negativum je sposom jednania predajcu (Beneo s.r.o.) pri reklamaci (tzv rumunsky sposob)
  • deklarovana 2-sedacka, nie je 2-sedacka ale trochu vacsia sedacka
  • od zaciatku bol problem najprv s kolesami, poistkou a nakoniec s riadiacou jednotkou - to bol aj dovod na reklamaciu, nakolko auticko nedokazalo ist viac ako 10m plynulo a stale trhalo (zaznamenane aj na videu)

sposob jednania predajcu (Beneo s.r.o. Topolnica)
Riadiaca jednotka: 1. reklamacia - auticko "vybavene" po rozbaleni preslo cca 50m a opat ten isty problem. 2. reklamacia to iste, teraz riesime 3. reklamaciu...vsetko mame zdokladovane videa aj mailovu komunikaciu.
Neochota niest zodpovednost na predavany tovar a teda posielanie tovaru na ucet zakaznika (auticko ma do 50kg)
Drze a neseriozne jednanie.

Bestcar Elektrické autíčko Mercedes Benz G63 6 x 6 červená

Bestcar Elektrické autíčko Mercedes Benz G63 6 x 6 červená

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 18. mája 2020

• pomerne ticha jazda vdaka gumenym kolesam
  • plynule rozbiehanie
  • deklarovana 2-sedacka, nie je 2-sedacka ale trochu vacsia sedacka

sposob jednania predajcu (Beneo s.r.o. Topolnica)
Drze a neseriozne jednanie.

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]